top of page

HLINÍKOVÝ PLOT S1

Veľmi obľúbený hliníkový plot S1 dodá vašej stavbe ten správny rozmer. Maximálne rozmery plotovej výplne môžu byť 6m šírky alebo 6m výšky. Hliníková výplň môže byť realizovaná podľa vášho priania- napríklad pokiaľ požadujete minimálnu priehľadnosť, tak môžu byť medzery medzi profilmi minimálne. Kontaktujte nás a vymyslíme pre Vás riešenie. 

Tieto nami vyrábané hliníkové výplne sú bez skrutiek. Všetko je starostlivo a odborne zvarené. Nevidíte tak žiadne miesta, ktoré by rušily celkový dojem z hliníkového oplotenia. 

VARIANTY PREVEDENIA

hliníkový plot bez podezdívky

Riešenie bez nutnosti zložitých a drahých terénnych úprav. Plot Vám vydrží desiatky rokov a inštalácia je záležitosťou niekoľkých hodín. 

UŽ OD 106,99 EUR

S1_01.jpg

Hliníkové výplne dokážeme vyrobiť v akomkoľvek rozmere. Samozrejmosťou sú rôzne farebné varianty.

UŽ OD 106,99 EUR

HLINÍKOVÉ BRÁNY a BRÁNKY S1

Tento dizajn hliníkového plotu sme samozrejme schopní osadiť do akejkoľvek brány alebo bránky. Výhodou hliníkových plotov je ich váha oproti plotom z ocele. Následne teda nemusíte mať ani výkonný drahý motor, ale stačí jeden z lacnejších modelov. Samozrejme podľa šírky brány navrhneme to najlepšie riešenie. Bránu môžete ovládať zo svojho mobilného telefónu - už sa nemusíte vracať naspäť, aby ste bránu zavreli. 

mynicewelcome-it4wifi-fb.png
IMG_7828.JPG

KOMPLETNÁ SÉRIA - MOŽNÉ PRÍSLUŠENSTVO

S1_BOX_B.jpg
S1_BOX_A.jpg
bottom of page